Charytatywny Kiermasz Świąteczny

9.12.2023 byli z nami strażacy ze Środy Śląskiej, którzy uczyli pierwszej pomocy. Mieliśmy okazję podziwiać zabytkowe auto strażackie, odwiedzili nas także policjanci z Wrocławia z , którzy przyjechali pancernym wozem bojowym, dzieci mogły pojeździć wozami policyjnymi i strażackimi – Odbyła się niezwykła zabawa z nagrodami, na parkiecie zatańczyło jednocześnie 40 osób! nasze charytatywne drewniane choinki, przygotowane dla darczyńców w ramach podziękowań za datki do puszek w tym roku zrobiły furorę. Odwiedził nas także Mikołaj, który miał świetne prezenty dla dzieci i doskonale się bawił wraz z uczestnikami – dodaje. Akcję charytatywną można było wesprzeć również za pomocą ergometrów, każdy kilometr był wart 10 zł. – Nasi goście „przepłynęli na wiosłach” 159 km przez 4 h, co dało 1590 zł
Na kiermaszu nie mogło zabraknąć stoisk z ozdobami świątecznymi i potraw. – Jedzenie było wyśmienite, Koło Gospodyń Wiejskich z Chomiąży o to zadbało.
Atrakcji było wiele, frekwencja dopisała i dzięki temu, w ciągu 4 godzin trwania kiermaszu, udało się zebrać 19 320 zł! – Generalnie nie spodziewaliśmy się takiego odzewu i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że było tak pozytywnie i razem zrobiliśmy naprawdę dużo dobrego. Oprócz datków do puszek zebraliśmy prezenty rzeczowe o wartości 10.820,90 zł. Niesamowicie się cieszymy, że dzieci z Domu Dziecka w Bierutowie będą miały cudowne Święta.

Szukaj wpisów

Kategorie

  • Brak kategorii

About The Author